0

Jackpot 6000

Gry hazardowe Jackpot 6000

 

Kasyno gryZapraszamy do gry w Jackpot 6000! Jest to symulator automatu wrzutowego, w którym wygraną przynoszą takie same symbole ułożone w jedną z pięciu linii. Wygraną z pierwszego etapu gry możesz postawić w grze Heads or Tails (orzeł czy reszka), która pozwala podwoić wygraną, lub w trybie Supermeter – w tej części gry masz szansę na Tajemniczą Wygraną, która może wynieść do 6000 euro! Spróbuj szczęścia w Jackpot 6000! Stawki obowiązujące w grze: 0.1-10 euro.

Zagraj w kasynie Online

Jackpot 6000 to 3-bębnowy, 5-liniowy automat wrzutowy, w Jokerami, podwojeniem ‘Heads or Tails’ (orzeł czy reszka) i trybem Supermeter.

 

Możesz postawić na 5 linii w każdej rundzie (zakręcenie bębnami). Minimalny zakład to jedna moneta na jedną linię, maksymalny to 10 monet na wszystkich 5 linii – 2 monety na linię. Postawienie maksymalnego zakładu jest wymagane, aby zagrać w trybie Supermeter. Kombinacje symboli, które przynoszą wygrane, są przedstawione w lewym górnym rogu maszyny. Tabela wypłat kombinacji z Jokerami wyświetla wygrane za trzy Jokery w linii zakładowej dla różnych zakładów. Jeśli postawisz tylko jedną monetę, wygrane z tabeli wynoszą połowę.

 

Za każdym razem, gdy wygrasz w Jackpot 6000, masz możliwość postawienia całej wygranej lub jej części na ‘Heads or Tails’ (orzeł czy reszka), co daje szansę 50% podwojenia postawionej kwoty. Tak długo, jak wygrywasz, możesz wybrać pomiędzy grą Heads or Tails lub zebraniem wygranej.

Jeśli wybierzesz postawisz maksymalny zakład i wygrasz, masz możliwość zagrania w trybie Supermeter. W trybie Supermeter stawki automatycznie są wyższe: limit zakładu wynosi 20 monet z aktywnymi wszystkimi liniami zakładów. Dodatkowo, w trybie Supermeter możesz wygrać, jeśli w wylosowanych symbolach są dwa Jokery. Każda kombinacja dwóch widocznych Jokerów daje ‘tajemniczą wygraną’, która wynosi od 10 do 6000 monet.

Jak grać?

Zacznij od wyboru ilości linii zakładowych. Dostępne poziomy zakładów są następujące: 1, 2, 4, 6, 8 i 10. Domyślny zakład to 1 moneta na jedną linię. Kliknij ZAKŁAD, aby zwiększyć stawkę do 2 monet na 1 linię, i jeszcze raz, aby zwiększyć zakład o 2 monety na każdą kolejną linię. Tabela wypłat za wygraną z Jokerów podświetla się, w zależności od wybranego zakładu. Aby wybrać maksymalny możliwy zakład, kliknij MAKS. ZAKŁAD.

 

Jeśli postawisz maksymalny zakład, bębny zaczną kręcić się automatycznie. Jeśli postawiłeś inny zakład, kliknij KRĘĆ, aby zakręcić bębnami. Gdy wygrasz, podświetli się wygrana kwota, zwycięskie linie zakładowe, i przyciski do gry Heads or Tails.

 

Heads or Tails

Twoja wygrana automatycznie stawiana jest na grę Heads or Tails. Aby zagrać stawiając całą wygrana kwotę, po prostu kliknij jeden z migających przycisków – heads (reszka) lub tails (orzeł). Aby postawić tylko część wygranej kwoty, kliknij PRZENIESIENIE – jedno kliknięcie zmniejsza zakład na Heads or Tails o 20 monet. Jeśli w ogóle nie chcesz stawiać pieniędzy na Heads or Tails, kliknij ZBIERZ – cała wygrana zostanie dodana do Twojej gotówki.

 

Gdy wybierz orła lub reszkę, moneta zostanie ‘rzucona’, i jedno z tych dwóch zostanie wylosowane. Jeśli wygrasz, możesz kontynuować grę Heads or Tails, lub kliknąć ZBIERZ, aby zebrać wygraną.

 

Supermeter

Jeśli postawisz 10 monet w Jackpot 6000 i wygrasz, możesz zagrać w Heads or Tails lub wejść do trybu Supemeter. Możesz także wejść do trybu Supermeter w czasie gry w Heads or Tails. Aby zacząć Supermeter, kliknij KRĘĆ. Twoje wygrane, wliczając w to kwotę, której nie postawiłeś na Heads or Tails, zostaną dodane do kredytu Supermeter widniejącego na górze ekranu gry. 20 monet zostanie automatycznie postawionych. Kliknij ponownie KRĘĆ aby zakręcić bębnami.

 

W trybie Supermetet, każda widoczna na bębnach kombinacja dwóch Jokerów daje ‘tajemniczą wygraną’, która wynosi od 10 do 6000 monet. Aby zakończyć tryb Supermeter, kliknij ZBIERZ aby zebrać wszystkie wygrane do Twojej gotówki i powrócić do zwykłego trybu.

 

Ustawienia gry

Menu ustawień gry umożliwia Ci włączenie/wyłączenie efektów dźwiękowych lub trybu szybkiej gry (jeśli dostępne). W trybie szybkiej gry bębny kręcą się szybciej, a runda trwa krócej.

 

Powodzenia!

Comments are closed.